Modern yaşam alanları.

Bizi anlatmak için iki sözcük yetiyor… Yenilikçi ve ilerici.

Müşterilerine beklentilerinin üstünde yaşam alanları sunan bir marka olarak biliyoruz ki, herhangi bir konut seçerken aslında stilimizi, statümüzü, hayat tarzımızı da seçiyoruz. Yaşadığımız mekanda özgür ve konforlu hissetmek, onunla duyusal, duygusal, sıcak bir bağ kurmak, iyi komşularla çevrelenmek, güvenlik içinde yaşamak istiyoruz. Biz duygularımızla yaşam alanlarımızı, onlar da bizi tasarımlarıyla, dekorlarıyla çevreliyor.

Bu gerçekten yola çıkarak, biz, Orbay Kurd Mimari & İnşaat olarak, her projemizin odağına insanı koyuyor; onun değişen yaşam alışkanlıkları ve onlara bağlı olarak yenilenen ihtiyaç ve beklentilerini belirliyor ve çözümlerine yönelik Projeler üretiyoruz.

Modern yaşam alanları.

Her yeni projemizden önce, inşaat sektöründeki son teknolojileri, tasarım trendlerini ve ilham kaynaklarını, yükselişte olan mobilya, aksesuar, ankastre eşya, dekoratif ve teknik malzemeleri araştırıyoruz. Tedarikçilerimizi ve çözüm ortaklarımızı ‘ Önce insan sağlığı' ilkesine sahip firmalar arasından seçiyoruz. Uluslararası alanda tasarım ve güvenlik kriterlerinde kendilerini ispatlamış olanları tercih ediyoruz. Biliyoruz ki, doğayı ve insanın kaynaklarını korumak, toplum ve gelecek nesillere karşı olan sorumluluğumuzdur. Bu bilinçle, tüm projelerimizde, insan ve doğa dostu teknolojiler kullanıyoruz.

Çok değerli mimarlar, inşaat mühendisleri ve pazarlama ekibinden oluşan ekibimizin işlerine olan sevgisi ve bağlılığı, müşterilerimizin sorunlarını çözmeye odaklı çalışma prensipleri ve ilkeleri marka kültürümüzü oluşturuyor. Bu özenli gayretimiz sonucunda, işlevsel, sade ve zamansız projeler gerçekleştiriyoruz.

Yıllar geçse de değerini kaybetmeyecek konutlar ve ofisler yapma arzusundayız. Çünkü, gördük ki, bunca yıldır değer kazanmamızın tek nedeni, insanların hayatlarını zenginleştirecek yaşam alanları, yani değerler üretmemiz.

Biz, Orbay Kurd Mimari & İnşaat olarak, daha iyi, daha keyifli, daha mutlu yaşam alanları yaratma arayışımızı tutkuyla devam ettiriyoruz. Sizin adımınızı daha güzel bir hayatın kapısından içeri atmanız, bizim en büyük motivasyonumuz.

Orbay Kurd